ul. Woźnicza 37, 54-313 Wrocław

Asystent Projektanta Konstrukcji Budowlanych

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  • wykonywanie rysunków zbrojeniowych konstrukcji żelbetowych
  • wykonywanie rysunków szalunkowych (modelowanie w programie Revit) konstrukcji budowlanych (nie znasz Revita – nie martw się – wszystkiego się tu nauczysz)
  • wykonywanie obliczeń statycznych konstrukcji (nie wykonywałeś/aś nigdy obliczeń konstrukcji – nie martw się – jeśli chcesz poświęcić czas na naukę, wszystkiego Cię nauczymy)
  • bezpośredni kontakt z architektami, instalatorami itd.

Wymagania:

  • znajomość wiedzy z zakresu konstrukcji prefabrykowanych
  • wykształcenie min. inżynierskie techniczne, specjalizacja: inżynieria budowlana, konstrukcje budowane
  • dobra znajomość AutoCAD
  • znajomość programów Soficad lub Allplan – będzie dodatkowym atutem
  • znajomość programów BIM (Revit, Tekla) – będzie dodatkowym atutem
  • znajomość języków (niemiecki, angielski) – będzie dodatkowym atutem
  • zaangażowanie i odpowiedzialność za realizowane działania
  • umiejętność pracy zespołowej, dokładność, sumienność

Oferujemy:

  • naukę nowoczesnego oprogramowania wspomagającego projektowanie
    pracę w kameralnej i rodzinnej atmosferze
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji, wiedzy i doświadczenia zawodowego kandydata
  • możliwość stałego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji pośród inżynierów z wieloletnim doświadczeniem
  • prywatną opiekę medyczną

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji  zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Dane kontaktowe

SYBILSKI WESOŁY AND PARTNERS CONSTRUCTION SP. Z. O. O.

Woźnicza 37
54-313 Wrocław
tel: +48 71 7156890
e-mail: biuro@biuro-swp.pl

KRS: 0000651387
NIP: 8943090920
REGON: 366035800